Doprava zadarmo pri nákupu nad 100 €.

Ženy Muži
NOVÁ KOLEKCIAjar/leto 2021 Nová kolekce

Značkové pánske nohavice

 

 

Oblečenie Filtr produktů
(35)
od do

Značka

(29)
(4)
(19)
(32)
(13)

Velikost

(1)
(1)
(1)
(1)
(6)
(12)
(8)
(5)
(1)

Šířka

od do

Délka

od do
Načítání produktů...
30 %
NEW JOHNSON NOHAVICE

NEW JOHNSON NOHAVICE

71 EUR
101 EUR
Pepe Jeans

Tepláky už dávno nie sú len lacným a nie príliš vkusným oblečením na domáce nosenie a pre deti na hranie vonku. Kto neverí, nech sa pozrie na ponuku teplákov Tommy Hilfiger alebo Guess. Ako súčasť formálneho oblečenia do zamestnania alebo na obchodnú schôdzku je stále vziať nemôžete, ale inak medzi nimi nájdete mnoho štýlových kúskov v zaujímavom strihu as vychytanými detailmi.

Prečo sú tepláky tak obľúbené? Jedným slovom - pohodlie. Ich skôr ležérny strih s voľnejším rozkrokom sa proste skvele nosí. Prispievajú tomu aj kvalitné, priedušné a pružné materiály, najčastejšie mix bavlny a umelého vlánka, ktoré sú príjemné na dotyk, nikde netlačí a prispôsobí sa vašej postave. Najlepšie vyzerajú v kombinácii so športovými teniskami a bežným trikom alebo mikinou.

© 2013-2021 Mode.sk - Všechna práva vyhrazena

Som tu nový/á

ZÍSKATE VÝHODY

Darček k Vášmu sviatku
Každý rok Vás poteší 15% zľava k sviatku.
Blesková objednávka
Ďalšie nákupy si zrýchlite o ten najdlhší krok.
Oslovenie

Udelením tohoto súhlasu so spracovaním osobných údajov poskytujete súhlas k tomu, aby spoločnosť NELTEX CZ s.r.o., prevádzkovateľ internetového obchodu www.mode.sk, IČ: 03932770, so sídlom Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapísaná v obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Brne, (ďalej ako „správca“) spracovávala Vaše osobné údaje v súvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétne s prihlásením odberu mailových alebo tlačených oznámení..

 

Správca bude spracovávať predovšetkým meno, priezvisko, email, telefonne číslo, adresu bydliska alebo adresu provozovny či názov organizácie.

K Vašim osobným údajom bude mať prístup správca, jeho zamestnanci a prípadne tiež tretie osoby – spracovatelia, ktorý poskytujú vhodné záruky a ktorých spracovanie splňuje všetky požiadavky GDPR, a ktoré budú dostatočne chrániť Vaše práva a Vaše osobné údaje.

Správca nemá v úmysle predať Vaše osobné údaje do tretích zemí (do zeme mimo EU) alebo medzinárodných organizácií, okrem online služby MailChimp, pomocou ktorej správca odesiela newslettery. K tomuto marketingovému nástroju potrebuje správca len Vašu emailovou adresu.

Vaše osobné údaje poskytujete celkom dobrovoľne. Nemáte žiadnu povinnosť je poskytnúť. V prípade, že Vaše osobné údaje neposkytnete, nehrozí Vám žiadna sankcia. Avšak pokiaľ osobné údaje správcovi neposkytnete, nebude Vám môcť posielať jednotlivé obchodne oznámenia, ku ktorým sa prihlasujete (napr. bez Vašej emailovej adresy Vám správca nebude schopný zaslať informácie o novinkách, zľavových akciách, súťažiach či organizovaných udalostiach). Je však úplne na Vašom uvážení, či chcete tieto oznámenia odoberať, alebo nie.

Tento Váš dobrovoľne udelený súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kdykoľvek bezplatne odvolať, a to prostredníctvom zaslania emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolanie súhlasu je takisto možné priamo z každého Vám zaslaného obchodného oznámenia e-mailom. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzejúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu tiež nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré správca spracováva na základe iného právneho základu, než je súhlas.

 

Kompletné znenie Všeobecných podmienok spracovaní osobných údajov spoločnosti Neltex CZ s.r.o. nájdete tu.

Všeobecné podmienky

Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky