Doprava zadarmo pri nákupu nad 100 €.

Ženy Muži
NOVÁ KOLEKCIAjar/leto 2021 Nová kolekce
RASTIEME :-)
Sťahujeme sa do väčších priestorov, môže sa mierne predĺžiť dodacia doba objednávok.

Dámske šortky

Oblečenie Filtr produktů
(96)
od do

Značka

(74)
(26)
(191)
(2)
(33)
(25)

Velikost

(20)
(23)
(32)
(32)
(27)
(23)
(13)
(1)
(14)
(20)
(19)
(15)
Načítání produktů...
30 %
ROME STRAIGHT HW JUL SHORT

ROME STRAIGHT HW JUL SHORT

66 EUR
95 EUR
Tommy Hilfiger
30 %
VENICE SLIM RW CLR BERMUDA

VENICE SLIM RW CLR BERMUDA

72 EUR
103 EUR
Tommy Hilfiger

V horúcom lete existujú len tri možnosti. Šaty , sukne alebo šortky. Pôvodne vznikli šortky ako športové alternatíva sukne, ale postupom času sa stali masovou záležitosťou aj pre bežné nosenie. A je jasné prečo. Sú elegantné, vzdušné a umožňujú neobmedzený pohyb.

Dlhšie rovnaké nohavice môžete zaujímavo skombinovať s blúzkou alebo decentným topom a na nohy sa skvele hodia sandále na podpätku. Naopak pre ležérny plážový look môžete siahnuť po krátkych šortkách, ktoré končia hneď pod zadkom alebo po krátkych džínsových šortkách, ktoré sú rovnako univerzálne ako klasické džínsy. Na doplnenie budú najlepšie tenisky. A rovnako ako ich dlhšia verzia iu džínsových šortiek môžete siahnuť po kúskoch s dierami alebo vyšisovaným "spraním".

© 2013-2021 Mode.sk - Všechna práva vyhrazena

Som tu nový/á

ZÍSKATE VÝHODY

Darček k Vášmu sviatku
Každý rok Vás poteší 15% zľava k sviatku.
Blesková objednávka
Ďalšie nákupy si zrýchlite o ten najdlhší krok.
Oslovenie

Udelením tohoto súhlasu so spracovaním osobných údajov poskytujete súhlas k tomu, aby spoločnosť NELTEX CZ s.r.o., prevádzkovateľ internetového obchodu www.mode.sk, IČ: 03932770, so sídlom Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapísaná v obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Brne, (ďalej ako „správca“) spracovávala Vaše osobné údaje v súvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétne s prihlásením odberu mailových alebo tlačených oznámení..

 

Správca bude spracovávať predovšetkým meno, priezvisko, email, telefonne číslo, adresu bydliska alebo adresu provozovny či názov organizácie.

K Vašim osobným údajom bude mať prístup správca, jeho zamestnanci a prípadne tiež tretie osoby – spracovatelia, ktorý poskytujú vhodné záruky a ktorých spracovanie splňuje všetky požiadavky GDPR, a ktoré budú dostatočne chrániť Vaše práva a Vaše osobné údaje.

Správca nemá v úmysle predať Vaše osobné údaje do tretích zemí (do zeme mimo EU) alebo medzinárodných organizácií, okrem online služby MailChimp, pomocou ktorej správca odesiela newslettery. K tomuto marketingovému nástroju potrebuje správca len Vašu emailovou adresu.

Vaše osobné údaje poskytujete celkom dobrovoľne. Nemáte žiadnu povinnosť je poskytnúť. V prípade, že Vaše osobné údaje neposkytnete, nehrozí Vám žiadna sankcia. Avšak pokiaľ osobné údaje správcovi neposkytnete, nebude Vám môcť posielať jednotlivé obchodne oznámenia, ku ktorým sa prihlasujete (napr. bez Vašej emailovej adresy Vám správca nebude schopný zaslať informácie o novinkách, zľavových akciách, súťažiach či organizovaných udalostiach). Je však úplne na Vašom uvážení, či chcete tieto oznámenia odoberať, alebo nie.

Tento Váš dobrovoľne udelený súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kdykoľvek bezplatne odvolať, a to prostredníctvom zaslania emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolanie súhlasu je takisto možné priamo z každého Vám zaslaného obchodného oznámenia e-mailom. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzejúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu tiež nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré správca spracováva na základe iného právneho základu, než je súhlas.

 

Kompletné znenie Všeobecných podmienok spracovaní osobných údajov spoločnosti Neltex CZ s.r.o. nájdete tu.

Všeobecné podmienky

Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky