DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPU NAD 100 €.

Ženy Muži
NOVÁ KOLEKCIAJar/leto 2024 Nová kolekce

Inštrukcie pre vrátenie / reklamáciu tovaru

Inštrukcie pre vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť zadarmo do 30 dní bez udania dôvodu.

Vrátený tovar musí byť nepoužitý, v pôvodnom stave, so všetkými visačkami,v originálnom obale a nesmie javiť známky opotrebenia a používania. Z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť: spodné prádlo, plavky a ochranné pomôcky.

Výmeny tovaru nevykonávame. Môžete si urobiť novú objednávku a nechcené kúsky nám vrátiť. Peniaze Vám zašleme na účet najneskôr do 14 dní od prevzatia zásielky.

 

Vrátenie / reklamácia cez Zásielkovňu (zadarmo)

  • Tovar, ktorý chcete vrátiť, zabalíte ako balík.
  • Do balíčku vložte vyplnený formulár, ktorý nájdete v zásielke s vašou objednávkou.
  • Vyberete si najbližšiu Zásielkovňu s podacím miestom na www.zasielkovna.sk/pobocky.
  • Na prepážke poviete kód „95669411“.
  • Predáte balíček a dostanete potvrdenie o jeho prijatí.
  • Nič neplatíte.

 

Vrátenie / reklamácia poštou (na vlastné náklady)

Pokiaľ vám nevyhovuje poloha žiadnej z pobočiek Zásielkovny, môžete balíček poslať priamo do našeho skladu na vlastné náklady.

Adresa pre vrátenie tovaru:

MODE.cz

Vídeňská  132/100

619 00 Brno

 

Inštrukcie pre reklamáciu tovaru

Na tovar sa vzťahuje záruka 2 roky. Reklamovaný tovar spolu s formulárom, ktorý nájdete v balíčku s tovarom, je možné bezplatne vrátiť na ktorejkoľvek pobočke Zásielkovny alebo poslať doporučene na vlastné náklady. Reklamáciu vybavíme do 30 dní. Zašlite nám ho prosím čisté a vyprané.

Adresa pre reklamáciu tovaru:

MODE.cz 

Vídeňská  132/100

619 00 Brno

 

Formulár pre vrátenie/reklamáciu tovaru

Stiahnuť formulár

 

Ďakujeme Vám!

Všetko pre Vás vybavíme čo najsôr a čoskoro sa Vám ozveme.

Tým MODE

© 2013-2024 Mode.sk - Všetky práva vyhradené

Som tu nový/á

ZÍSKATE VÝHODY

Darček k Vášmu sviatku
Každý rok Vás poteší 15% zľava k sviatku.
Blesková objednávka
Ďalšie nákupy si zrýchlite o ten najdlhší krok.
Oslovenie

Udelením tohoto súhlasu so spracovaním osobných údajov poskytujete súhlas k tomu, aby spoločnosť NELTEX CZ s.r.o., prevádzkovateľ internetového obchodu www.mode.sk, IČ: 03932770, so sídlom Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapísaná v obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Brne, (ďalej ako „správca“) spracovávala Vaše osobné údaje v súvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétne s prihlásením odberu mailových alebo tlačených oznámení..

 

Správca bude spracovávať predovšetkým meno, priezvisko, email, telefonne číslo, adresu bydliska alebo adresu provozovny či názov organizácie.

K Vašim osobným údajom bude mať prístup správca, jeho zamestnanci a prípadne tiež tretie osoby – spracovatelia, ktorý poskytujú vhodné záruky a ktorých spracovanie splňuje všetky požiadavky GDPR, a ktoré budú dostatočne chrániť Vaše práva a Vaše osobné údaje.

Správca nemá v úmysle predať Vaše osobné údaje do tretích zemí (do zeme mimo EU) alebo medzinárodných organizácií, okrem online služby MailChimp, pomocou ktorej správca odesiela newslettery. K tomuto marketingovému nástroju potrebuje správca len Vašu emailovou adresu.

Vaše osobné údaje poskytujete celkom dobrovoľne. Nemáte žiadnu povinnosť je poskytnúť. V prípade, že Vaše osobné údaje neposkytnete, nehrozí Vám žiadna sankcia. Avšak pokiaľ osobné údaje správcovi neposkytnete, nebude Vám môcť posielať jednotlivé obchodne oznámenia, ku ktorým sa prihlasujete (napr. bez Vašej emailovej adresy Vám správca nebude schopný zaslať informácie o novinkách, zľavových akciách, súťažiach či organizovaných udalostiach). Je však úplne na Vašom uvážení, či chcete tieto oznámenia odoberať, alebo nie.

Tento Váš dobrovoľne udelený súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kdykoľvek bezplatne odvolať, a to prostredníctvom zaslania emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolanie súhlasu je takisto možné priamo z každého Vám zaslaného obchodného oznámenia e-mailom. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzejúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu tiež nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré správca spracováva na základe iného právneho základu, než je súhlas.

 

Kompletné znenie Všeobecných podmienok spracovaní osobných údajov spoločnosti Neltex CZ s.r.o. nájdete tu.

Všeobecné podmienky

Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky