Doprava zadarmo pri nákupu nad 100 €.

Ženy Muži
NOVÁ KOLEKCIAjar/leto 2021 Nová kolekce
RASTIEME :-)
Sťahujeme sa do väčších priestorov, môže sa mierne predĺžiť dodacia doba objednávok.

Dámske topy a tielka

Oblečenie Filtr produktů
(77)
od do

Značka

(107)
(128)
(87)
(6)
(11)

Velikost

(1)
(2)
(2)
(2)
(2)
(73)
(63)
(55)
(27)
Načítání produktů...
30 %
Salsa dámsky krémový top

Salsa dámsky krémový top

23 EUR
32 EUR
Salsa Jeans
30 %
Asym LOGO MILANO BODY

Asym LOGO MILANO BODY

61 EUR
87 EUR
Calvin Klein

Topy a tielka sú najlepšou voľbou v slnečný letný deň. Sú ľahké, vzdušné a vždy vám padnú. Takmer ani nezáleží na strihu vybraného kúsku. Topy s úzkymi ramienkami viac využijete na šport alebo bežné nosenie, ale siahnuť môžete aj po elegantnejších kúskoch s širšími ramienkami, ktoré neurazí ani v práci.

Svoj štýl budete mať s ležérnym voľným topom aj kratším modelom. Práve voľnejšie a dlhšie tielka sú dnes v móde a aj keď by sa mohlo zdať, že v nich stratíte ženskosť, nie je to pravda. Naopak vyzerajú veľmi jemne a nenútene a podčiarknu prirodzenú krásu. Topy môžete ľahko kombinovať s ľahkou letnou sukňou alebo klasicky s džínsami , ktoré idú snáď ku všetkému. Zaujímavú kombináciu môžete vykúzliť, keď cez top prehodíte modernejšie strihané sako .

© 2013-2021 Mode.sk - Všechna práva vyhrazena

Som tu nový/á

ZÍSKATE VÝHODY

Darček k Vášmu sviatku
Každý rok Vás poteší 15% zľava k sviatku.
Blesková objednávka
Ďalšie nákupy si zrýchlite o ten najdlhší krok.
Oslovenie

Udelením tohoto súhlasu so spracovaním osobných údajov poskytujete súhlas k tomu, aby spoločnosť NELTEX CZ s.r.o., prevádzkovateľ internetového obchodu www.mode.sk, IČ: 03932770, so sídlom Heršpická 814/5a, 639 00 Brno, zapísaná v obchodnom registri vedenom u Krajského súdu v Brne, (ďalej ako „správca“) spracovávala Vaše osobné údaje v súvislosti s marketingovými aktivitami, konkrétne s prihlásením odberu mailových alebo tlačených oznámení..

 

Správca bude spracovávať predovšetkým meno, priezvisko, email, telefonne číslo, adresu bydliska alebo adresu provozovny či názov organizácie.

K Vašim osobným údajom bude mať prístup správca, jeho zamestnanci a prípadne tiež tretie osoby – spracovatelia, ktorý poskytujú vhodné záruky a ktorých spracovanie splňuje všetky požiadavky GDPR, a ktoré budú dostatočne chrániť Vaše práva a Vaše osobné údaje.

Správca nemá v úmysle predať Vaše osobné údaje do tretích zemí (do zeme mimo EU) alebo medzinárodných organizácií, okrem online služby MailChimp, pomocou ktorej správca odesiela newslettery. K tomuto marketingovému nástroju potrebuje správca len Vašu emailovou adresu.

Vaše osobné údaje poskytujete celkom dobrovoľne. Nemáte žiadnu povinnosť je poskytnúť. V prípade, že Vaše osobné údaje neposkytnete, nehrozí Vám žiadna sankcia. Avšak pokiaľ osobné údaje správcovi neposkytnete, nebude Vám môcť posielať jednotlivé obchodne oznámenia, ku ktorým sa prihlasujete (napr. bez Vašej emailovej adresy Vám správca nebude schopný zaslať informácie o novinkách, zľavových akciách, súťažiach či organizovaných udalostiach). Je však úplne na Vašom uvážení, či chcete tieto oznámenia odoberať, alebo nie.

Tento Váš dobrovoľne udelený súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kdykoľvek bezplatne odvolať, a to prostredníctvom zaslania emailu na adresu info@neltex.cz. Odvolanie súhlasu je takisto možné priamo z každého Vám zaslaného obchodného oznámenia e-mailom. Odvolaním súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzejúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu tiež nemá vplyv na spracovanie osobných údajov, ktoré správca spracováva na základe iného právneho základu, než je súhlas.

 

Kompletné znenie Všeobecných podmienok spracovaní osobných údajov spoločnosti Neltex CZ s.r.o. nájdete tu.

Všeobecné podmienky

Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky